Izby

BEIGLI HOTEL & GARDEN prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou a dnes ponúka pre svojich klientov 14 útulných, tradične zariadených izieb s nádychom histórie, ale moderným a kompletným vybavením pre krátkodobý, či dlhodobý pobyt hostí.

Z niektorých izieb je výhľad priamo do krásnej súkromnej záhrady hotela, ostatné izby ponúkajú pohľad do najužšej uličky v Starom meste.

Každá izba disponuje samostatným ovládaním kúrenia, či chladenia v izbe, bezplatným WiFi, TV /SAT, občerstvením typu voda, káva, čaj zdarma. Váčšina našich kúpeľní má vlastné okno. Nad rámec izbového štandardu Vám vieme ponúknuť aj žehliacu dosku so žehličkou, či služby spojené s práčovňou a čistiarňou osobných odevov. Vybavenie hotela a izieb:

Jednolôžková izba KLASIK

Nachádza sa na najvyššom poschodí, v podkrovnom priestore a ponúka útulný pobyt v plne vybavenom priestore.

1      11 m2

od 90 € / noc

Rezervácia

Dvojlôžková izba KLASIK

Tento typ izby vieme pripraviť ako dve spojené lôžka / manželská posteľ, alebo 2 samostatné lôžka.
Izby sú zariadené v klasickom štýle, výhľad z okna je do malej uličky starého mesta, s vlastnou kúpeľňou, ktorá má tiež k dispozícii okno.

2      17 – 20 m2

od 100 € / noc

Rezervácia

Dvojlôžková izba KLASIK PREMIUM

Tento typ izby vieme pripraviť ako veľká manželská posteľ, alebo 2 samostatné lôžka, s možnosťou prístelky a detskej postieľky.
Izby sú zariadené v klasickom štýle s dvoma kreslami a ponúkajú výhľad do súkromnej záhrady hotela a aj do malej uličky starého mesta, s vlastnou kúpeľňou.

2 - 3      25 – 30 m2

od 120 € / noc

Rezervácia

Štvorlôžková izba SUPERIOR

Tento typ izby vieme pripraviť ako dve spojené lôžka / manželská posteľ, alebo 2 samostatné lôžka, s možnosťou prístelky a detskej postieľky.
Izby sú zariadené v klasickom štýle s dvoma kreslami a ponúkajú výhľad do súkromnej záhrady hotela a aj do malej uličky starého mesta, s vlastnou kúpeľňou, ktorá má tiež k dispozícii okno.

2 - 5      45 m2

od 170 € / noc

Rezervácia