Raňajky

Skvelé raňajky pre začiatok nového dňa

Načerpajte energiu pre ďalší vzrušujúci deň v Bratislave so zdravými raňajkami plnými vitamínov v BEIGLI Hotel & Garden. Pestré raňajky Vám servírujeme každé ráno v našej kaviarni a záhrade v čase od 7:00 – 10:00 hod.

Ak odchádzate z hotela pred 7:00 ráno, s radosťou pre Vás pripravíme raňajkový balíček.

Vybrať si môžete z teplých a studených jedál podávaných formou bufetu, medzi inými napríklad varené vajíčka, jogurty, slovenské a zahraničné syry a šunky, čerstvé ovocie, domáce koláče a sladké pečivo či pestrý výber ovocných šťav a cereálií. Vychutnáte si tiež lahodnú rannú kávu, kakao, čokoládu, alebo čaj.

Špeciálne raňajky podľa Vašich predstáv

Radi vám pripravíme raňajky podľa vašich požiadaviek a preferencií, napríklad palacinky s džemom a čokoládou a rôzne druhy omeliet. Raňajky si môžete tiež vychutnať tiež v pohodlí a súkromí svojej izby. Poplatok za túto službu je 5€.

Ak máte záujem o bezlepkovú stravu alebo sójové mlieko, prosím napíšte túto požiadavku do rezervácie a my Vám ochotne vyhovieme vo všetkom, čo budete potrebovať. Upozorňujeme, že tieto služby nie sú k dispozícií, pokiaľ nie sú vopred nahlásené.

Raňajky aj pre nehotelových hostí

Naštartujte svoj deň chutnými a výživnými raňajkami v príjemnom prostredí hotela BEIGLI a jeho krásnej záhrady.

Ponúkame vám pestrý studený bufet a à la carte raňajkové menu – rôzne omelety, palacinky a iné dobroty podľa Vášho želania. Čaká na Vás množstvo zdravého ovocia a zeleniny, domáce koláčiky a aj produkty s bohatými zdrojmi na vitamíny a minerály. V cene je tiež lahodné ranné espresso, voňavé cappuccino alebo caffe latte. Cena: 14,90€

Raňajky si najlepšie vychutnáte v našej súkromnej záhrade s výhľadom na Michalskú vežu. 

Raňajky je potrebné rezervovať minimálne 24 hodín vopred na telefónnom čísle +421 910 749 242, alebo nám napíšte office@hotelbeigli.sk