Lokalita

Útulný a štýlový boutique hotel BEIGLI Hotel & Garden sa nachádza v samom srdci historickej časti Starého mesta Bratislavy. Nájdete nás na Baštovej ulici, najužšej ulici v meste. Steny nášho hotela tvoria pôvodné mestské hradby zo 16. storočia. Moderný vzhľad sa u nás snúbi s historickou dušou budovy a okolitého prostredia.

V blízkosti hotela, len pár minút chôdze, sa nachádzajú najznámejšie pamiatky mesta:

Bratislavský hrad - 15 minút chôdze
Michalská veža - 1 minúta chôdze
Slovenské národné divadlo - 6 minút chôdze
Hlavné námestie - 2 minúty chôdze
korunovačný Dóm sv. Martina - 2 minúty chôdze
most SNP - 5 minút chôdze
Mirbachov palác – 2 minúty chôdze

BEIGLI Hotel & Garden je zaujímavý nie len svojím umiestnením v centre mesta, na pešej zóne, ale aj jedinečnou súkromnou záhradou plnou zelene. V Starom meste nenájdete priestor s podobnou atmosférou, ponúkajúci svojím klientom skutočnú oázu pokoja či už po náročnom dni v práci, alebo po celodennej návšteve pamiatok. Záhrada nášho hotela je pred svetom ukrytá a plne k dispozícii nielen hotelovým hosťom počas celého dňa, ale aj na večerné posedenie pri pohári dobrého vína s ponukou miestnych pochúťok.

Niektoré z izieb ponúkajú pohľad priamo do našej záhrady, z ostatných je výhľad do spomínanej najužšej ulice Bratislavy.

Hotel BEIGLI má k dispozícii len 14 izieb, čím hosťom zaručujeme pokojné, komfortné ubytovanie a individuálny prístup.

K nášmu hotelu sa dostanete výhradne peši po historickej dlažbe mesta ( pozor na kolieska na kufroch!). Chôdza k nám od stanovišťa taxíka, parkoviska Centrum, zastávky električky, či autobusu netrvá dlhšie ako 3 minúty.

Lokalita nášho hotela je ideálna pre tých, ktorí chcú na vlastnej koži zažiť pravú dušu Bratislavy, vychutnať si najkrajšie, najmenšie, najútulnejšie uličky mesta. Do najlepších reštaurácií, kaviarní, barov, či nočných klubov, je to len pár metrov peši, zatiaľ čo noc môžete stráviť na pokojnom mieste, mimo pouličného ruchu mesta.